Reklama
placeholder
News

Margaret szczerze o depresji. „Wszyscy mówili, że zwariowałam”

Margaret szczerze o depresji.  „Wszyscy mówili, że zwariowałam”

Fot. YouTube.com/Margaret

Reklama
Reklama
placeholder

Margaret szczerze opowiedziała o depresji. 23 października miał premierę singiel Xanax, w którym wokalistka mówi o trudnych doświadczeniach sprzed roku. 

Margaret wyprowadziła się z Warszawy. Nie ma ogrzewania ani internetu >> 

Margaret w Xanax wspomina zmagania z depresją 

Margaret wypuściła piosenkę Xanax, która zapowiada jej nadchodzącą płytę – Maggie Vision. Wokalistka napisała utwór wspólnie z Kacezetem, czyli Piotrem Kozieradzkim.

Na Instagramie @margaret_official pojawiły się dwa filmy, w których artystka opowiada o singlu Xanax, nowej płycie i o tym „co się z nią stało zeszłej jesieni”.

"Xanax". Jesień 2019. Utwór powstał niedawno, bo był odtworzeniem tych wspomnień. Ciekawe, że jak ja byłam w tym stanie swoim najgorszym, to absolutnie nie chciałam się przyznać do tego, że jest źle i wtedy pisałam superwesołe piosenki. A kiedy ten stan wyleczyłam, zwalczyłam, dopiero wtedy byłam gotowa do jakiegoś takiego podsumowania, którym jest ta piosenka – odpowiedziała Margaret na pytanie o powstanie utworu Xanax.

Najgorsze to było to uczucie, że wszyscy mówili, że zwariowałam. A ja miałam wrażenie, że właśnie nie zwariowałam i że właśnie walczę o normalność, ale przychodziły takie momenty, że myślałam sobie: "Boże, może jestem wariatką jednak. Może wszyscy mają rację, może zwariowałam?” – mówiła.

W kolejnym wideo Margaret dalej opowiada o piosence Xanax i opisuje moment, kiedy była jednym z trenerów programu The Voice of Poland 10.

Piosenka „Xanax” opisuje jesień 2019, ogromy dysonans między tym, jak to wszystko wyglądało albo jakie stwarzało pozory... Ja wtedy uczestniczyłam w programie telewizyjnym, w którym totalnie przypudrowana, ubrana, w szpileczkach, a w sercu było po prostu najgorzej. Kiedyś też miałam depresję i myślałam sobie, obiecałam sobie, że z tą depresją to ja skończyłam i już. Depresja to twarda s**a jest. Kiedy się ma depresję, to nie bardzo chce się o niej mówić, a ja wtedy byłam pod totalnym ostrzałem ludzi. Stało się to tak totalnie publiczne, co było jeszcze cięższe w procesie wychodzenia z różnych stanów.

Margaret ZAWIESZA KARIERĘ! Wydała oświadczenie >> 

Przypomnijmy, że po The Voice of Poland Margaret zdradziła, że potrzebuje odpoczynku i nie wie czy zdecyduje się na udział w kolejnej edycji. Niedługo później 29-latka wydała oświadczenie, w którym ogłosiła zawieszenie kariery.

(…) Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę (…) – napisała.

Jeśli szukacie wsparcia i nie wiecie do kogo się zgłosić, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny całą dobę).

Numer telefonu zaufania dla dorosłych – 116 123 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-22.00).

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama