Reklama
placeholder
News

Tadeusz Seibert: co wiemy o niedoszłym chłopaku Margaret?

Tadeusz Seibert: co wiemy o niedoszłym chłopaku Margaret?

fot. YouTube.com/The Voice Of Poland

Reklama
Reklama
placeholder

Miłość z dzieciństwa Margaret zaskoczyła ją na planie programu? Niedoszły chłopak wokalistki pojawił się na castingu do The Voice of Poland, w którym Margaret była… jurorką i trafił do finału! 

Adele: wszyscy źle wymawiamy jej imię? Tak jest dobrze >> 

Na jednym z Przesłuchań w Ciemno do VoP 10 pojawił się charyzmatyczny Tadeusz Seibert. Wokalista wywołał niemałe poruszenie swoim występem - niedość, że świetnie zaśpiewał to jeszcze okazało się, że Tadeusz Seibert na co dzień uczy śpiewu w swojej szkole wokalnej i jest… niespełnioną miłością Margaret!

Uzdolniony artysta podczas castingu tak spodobał się jurorom, że wszyscy obrócili swoje fotele. 

Zmierzch: to on mógł zagrać Edwarda. Zaskakujące doniesienia >>

Jak zobaczyłam, że to jesteś ty, tak mi serce zabiło - powiedziała zaskoczona wokalistka. 

Koledzy Margaret z jury zaczęli dopytywać o jej relację z Tadeuszem. Okazało się, że ona i uczestnik show poznali się w dzieciństwie. Byli w tym samym wieku, obydwoje śpiewali i… bardzo jej się podobał.

Tadzik wtedy był zainteresowany innymi dziewczynami, a ja byłam Tadzikiem. Ja go chciałam - on mnie nie chciał! - powiedziała Margaret.

Tadeusz Seibert - wiek, skąd jest, Instagram

Tadeusz Seibert urodził się w 1992 roku i pochodzi z Malborka. 30-letni artysta, w czasie, kiedy zaistniał w The Voice of Poland  na co dzień uczył muzyki w Miejskim Domu Kultury w Człuchowie, ale lekcji śpiewu udzielał również m.in. w Warszawie. 

Dawid Podsiadło – płyta miała nazywać się inaczej niż Lata Dwudzieste >>

Seibert uczył się śpiewu w Studiu Wokalnym Balbiny w Malborku pod okiem swojej mamy. Później ukończył wokalistykę jazzową na wydziale dyrygentury, jazzu i edukacji muzycznej bydgoskiej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego. 

Pracował w Teatrze Variete w Krakowie, przy musicalu Legalna Blondynka (reż. Janusz Józefowicz). Wokalista ma na swoim koncie też współpracę z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy.

Występ w The Voice of Poland nie jest debiutem Tadeusza Seiberta w programie typu talent show. Piosenkarz pojawił się też m.in. w Mam Talent oraz Tak to leciało.

Jego konto na Instagramie nosi nazwę @tadeuszseibert.

4 listopada 2022 roku miała premierę Piosenka KameleON Tadeusza Seiberta, w której gościnnie zaśpiewali Tomson i Jarecki. Tadeusz Seibert wrócił na scenę The Voice of Poland w 13. edycji, tym razem jako gość 2. odcinka na żywo. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama