News

Margaret wyprowadziła się z Warszawy. Nie ma ogrzewania ani internetu

Margaret wyprowadziła się z Warszawy. Nie ma ogrzewania ani internetu

Fot. Instagram.com/margaret_official

Margaret wyprowadziła się z Warszawy. W nowym domu piosenkarka nie ma ogrzewania ani internetu.

Andziaks i Luka urządzają nowe mieszkanie! Pokazali ogromny salon >>

Margaret – nowy dom

Niedawno Margaret opowiedziała o swoim nowym domu. 29-letnia wokalistka jakiś czas temu postanowiła uciec od miejskiego zgiełku i razem z Kacezetem przeprowadziła się do… lasu. W wywiadzie dla Ofemin, Małgorzata Jamroży zdradziła, że decyzję o przeprowadzce podjęli z powodu pandemii koronawirusa.

Jak teraz mieszkają Margaret i jej mąż? O tym usłyszycie w singlu Reksiu, który artystka nagrała wspólnie z raperem Otsochodzi. Klip do utworu pojawił się w sieci w sierpniu 2020 roku. 

Pandemia była bodźcem, dzięki któremu w miesiąc wyprowadziliśmy się z mężem z Warszawy do lasu. Nie myślę o powrocie. Nie tęsknię. Miasto we mnie budzi chęć posiadania. Kręcę się w kółko i zjadam swój własny ogon. A na wsi nie mam „nic” i jest świetnie. To wszystko, o czym opowiadam w piosence i pokazuję w teledysku, dzieje się u mnie w domu. Mieszkam w lesie. Jak na razie bez internetu. Kiedy potrzebuję coś zrobić w sieci, to jadę do wsi obok, bo tam jest dobre LTE. Od niedawna mam prąd, ale jak kręciliśmy teledysk, to jeszcze go nie było. Mieszkam w tej holenderce, która jest na teledysku; jak było cieplej, to spałam w namiocie. To jest wszystko true story – cytują wypowiedź Margaret dla Ofemin portale, m.in. Jastrząb Post.

Kacezet dodał, że w ich domu nie ma jeszcze ogrzewania:

Jeszcze nie opalamy domku, ale mamy w planach takie panele, co grzeją z góry. Kiedyś zrobimy kominek, ale raczej dla klimatu. W lesie nie ma smogu.

Margaret wzięła ŚLUB w Peru! [ZDJĘCIA] >> 

Dlaczego Margaret i Piotr Kozieradzki przenieśli się akurat do lasu?

Jedni widzą w tym szaleństwo, a inni powrót do normalności. Na tę decyzję złożyło się kilka czynników, ale najważniejsze z nich to wizyta w Peru i mieszkanie w „prymitywnych” warunkach w amazońskim lesie oraz lockdown po powrocie. W lesie żyje się normalnie, zdrowo i pięknie, choć również czasami trudno – mówił raper.

Przypomnijmy, że Margaret i Kacezet wzięli ślub na początku 2020 roku właśnie w Peru. Zdjęcia z nietypowej ceremonii pojawiły się na Facebooku Psychonauta Foundation.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

La familia 👩🏼‍🤝‍👨🏻 photo @patrycjakrypo

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fajnie jest

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Każda sexy fota ma swój przypalowy backstage #reksiu @paulina.grygierzec

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaczka z Sosnowca #reksiu

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.