Reklama
placeholder
News

Margaret chce od fanów 100 tysięcy złotych. Co zrobi z tą kasą?

Margaret chce od fanów 100 tysięcy złotych. Co zrobi z tą kasą?

Fot. Instagram.com/margaret_official

Reklama
Reklama
placeholder

Margaret chce od fanów 100 tysięcy złotych. Co zrobi z taką kasą? Piosenkarka wyjaśniła na co przeznaczy pieniądze.

Margaret ZAWIESZA KARIERĘ! Wydała oświadczenie >> 

Margaret – przerwa w karierze

W grudniu 2019 roku Margaret wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że zawiesza karierę na jakiś czas. Gwiazda napisała, że chce zadbać o „równowagę fizyczną i duchową”.

(…) Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę (…) – czytamy.

Margaret wzięła ŚLUB w Peru! [ZDJĘCIA] >> 

Margaret wraca do show-biznesu

Po trzech miesiącach Margaret wróciła i opublikowała post na Instagramie, w którym zdradziła, że bierze udział w niezwykłej inicjatywie. Wokalistka zbiera pieniądze na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Artystka zapowiedziała, że jeśli w ciągu 2 tygodni na konto organizacji wpłynie 100 tysięcy złotych, nagra nową piosenkę.

Elko, wróciłam. I dostałam zaproszenie od Fundacji Rak’n’Roll do wzięcia udziału w Rak’n’Roll Music. Co to znaczy? Ten mikrofon to zaproszenie dla nas, dla mnie jako artystki i dla Was jako słuchaczy, do wzięcia udziału i tworzenia nowego gatunku muzycznego, który pomaga przejść przez raka. Jak to działa? Wy wpłacacie pieniądze, ja zamykam się w studio, robię utwór i razem nadajemy nowy sens muzyce. Wpłacajcie, bo cel jest szczytny, akcja bardzo fajna. Do zo za sto koła! – powiedziała Margaret, a pod filmikiem napisała:

Wokół onkologii było ostatnio sporo o gestach. Pokażmy więc fa*a rakowi! Deal jest prosty – macie nieco ponad 2 tygodnie na uzbieranie 100 tys. zł dla @fundacjaraknroll, a ja wchodzę do studia i nagrywam nowy numer! Umowa stoi? (...). 

Kolejny Voice of Poland bez Margaret? Dlaczego? >> 

Fani bardzo ucieszyli się z powrotu Margaret i zadeklarowali, że wezmą udział w akcji.

Oo, wróciłaś, mega się cieszę

W końcu powrót! I to jaki

Jedziemy, królowa wraca!

Pomagamy!!  – pisali w komentarzach.

Też przyłączycie się do zbiórki?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama