News

Margaret śpiewa w obronie DZIKÓW! Jak wyszło?

Margaret śpiewa w obronie DZIKÓW! Jak wyszło?

instagram.com/margaret_official

Margaret przyłączyła się do internetowego protestu przeciwko odstrzałowi dzików w Polsce. Przypomnijmy, że Polski Związek Łowiecki (PZŁ) i instytucje rządowe wydały takie rozporządzenie - przekonują, że działanie to ma na celu zwalczanie rozprzestrzeniania się wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF). Uczeni apelują, że odstrzał dzików spowoduje ich rozproszenie, a co za tym idzie dalsze rozpowszechnianie się wirusa.

Margaret również broni dzików – i to „śpiewająco”! Na Instagramie artystki pojawił się filmik, na której Margaret śpiewa piosenkę zadedykowaną właśnie dzikom.

Wczoraj swoją „dziki” utwór zaprezentowała też Kasia Nosowska. Piosenkarka przerobiła hit… Małomiasteczkowy!

Kto przypieprza się do wieprza

Ten wychodzi na leszcza

Chcesz pomóc?

To streszczaj się

- śpiewa Margaret.

Posłuchajcie „nowej piosenki” wokalistki – jak Wam się podoba?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DZIK JEST 👌 🐗 JEST GIT DZIK TEŻ PRAWO 👉 MA BY BYĆ 🎈 W 🐗 STRZELAĆ 🤦‍♀️ CO ZA WSTYD 🤦‍♀️ 🐗 CHCE TEŻ MIEĆ 🥂 LEPSZY BYT 🥂 🔫 👉🐗 SŁABY CHWYT 🔫 👉🐗 🤦‍♀️ CO ZA PRZYPAŁ 🤦‍♀️ KTO PRZYPIEPRZA SIĘ DO WIEPRZA TEN WYCHODZI NA LESZCZA CHCESZ POMÓC ? TO STRESZCZAJ SIĘ 👩‍👩‍👧👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧👨‍👨‍👦 CAŁA PUBLIKA 🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗 W OBRONIE DZIKA 👆👆👆👆👆👆👆 WYKONAJ MISJE 🗳🗳🗳🗳🗳🗳🗳 PODPISZ PETYCJE (link w bio) made by ESTIME @gverilla @kacezet @xawerydeskurwolski

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj