Reklama
placeholder
News

Babcia Miley Cyrus nie żyje. Piosenkarka pożegnała ją w piękny sposób

Babcia Miley Cyrus nie żyje. Piosenkarka pożegnała ją w piękny sposób

Fot. Instagram.com/mileycyrus

Reklama
Reklama
placeholder

Babcia Miley Cyrus nie żyje. Piosenkarka pożegnała ją w piękny sposób. Zobaczcie jak gwiazda wspomina swoją „mammie”.

Chi Chi DeVayne nie żyje. Uczestnik RuPaul's Drag Race miał 34 lata >>

Miley Cyrus pożegnała babcię

W sobotę 22 sierpnia Miley Cyrus poinformowała fanów, że jej babcia – Loretta Finley – nie żyje. 27-letnia artystka opublikowała wzruszający post, pod którym napisała:

Nawet jeśli odeszłaś... NIC się nie zmieniło i nigdy się nie zmieni. NA ZAWSZE będziesz moją inspiracją i ikoną mody. Co więcej, wzorem jak być prawdziwym ŚWIATŁEM w ciemnym świecie. Jesteś słońcem. Codziennie budzę się i widzę tę ognistą kulę na niebie. Widzę Twoją twarz. Później odmawiam modlitwę i dziękuję niebu za danie mi najlepszej babci, jaką mogłam otrzymać. Będę tęsknić za Tobą do końca mojego życia... Będę tu zachowywać Twojego ducha, nadal czynić dobro dla innych i traktować ich tak, jak wszyscy pragniemy być traktowani. Z nieskończoną ilością tej samej łagodnej dobroci, jaką Ty okazywałaś codziennie. Będziemy cierpieć każdego dnia, kiedy nie będzie Cię z nami….

Miley Cyrus opublikowała film, na którym jej babcia towarzyszyła jej na czerwonym dywanie w czasie premiery filmu Ostatnia Piosenka z 2010 roku i fragment jej tańca do singla 4 Minutes Madonny i Justina Timberlake’a. Na jej profilu pojawiło się też m.in. zdjęcie Loretty Finley z planu programu The Voice oraz wspólna fotografia ze Snoop Doggiem. 

Nie żyje muzyk disco polo. Ratował swoich kolegów >>   

Miley Cyrus była tak bardzo związana ze swoją babcią, którą pieszczotliwie nazywała „mammie”, że w 2013 roku wytatuowała sobie jej portret na wewnętrznej stronie ręki.

Nie ujawniono przyczyny śmierci babci Miley Cyrus. Na Instagramie piosenkarki pojawiło się mnóstwo słów wsparcia dla niej i jej rodziny.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama