Reklama
placeholder
News

Miley Cyrus: w samolot z wokalistką uderzył piorun. Konieczne było awaryjne lądowanie

Miley Cyrus: w samolot z wokalistką uderzył piorun. Konieczne było awaryjne lądowanie

fot. instagram.com/mileycyrus

Reklama
Reklama
placeholder

Miley Cyrus i jej zespół podróżowali nad Ameryką Południową w czasie burzy. Nagle ich samolot został trafiony piorunem. Wokalistka w swoich mediach społecznościowych zamieściła nagranie z tego wydarzenia. Pokazała również jak samolot wyglądał po uderzeniu. 

Camila Cabello zagra koncert na TikToku. Kiedy oglądać? >>

Samolot z Miley Cyrus uderzony piorunem

Miley Cyrus opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie z chwili, gdy piorun uderza w samolot, na którego pokładzie znajdowała się wraz z zespołem. Oprócz zamieszczenia krótkiego filmiku i zdjęcia miejsca uderzenia, wokalistka uspokoiła swoich fanów – choć ich podróż została przerwana przez awaryjne lądowanie, nikt nie ucierpiał. 

Z powodu zdarzenia wokalistka nie dotarła na Festiwal Asunciónico w Asunción w Paragwaju, na którym miała wystąpić. Festiwal miał już inne problemy, ponieważ jego pierwszy dzień musiał zostać odwołany z powodu szalejących w okolicy burz. 

Czyżby artystki pop w jakiś sposób „przyciągały” elektryczność? W 2018 roku pokaz filmu Narodziny gwiazdy, w którym w główną rolę wcieliła się Lady Gaga, na festiwalu w Wenecji również został przerwany przez uderzenie pioruna.  

Maneskin – koncert w Polsce z nową datą. Grupa zdecydowała też, czy zagra w Rosji >>

Miley Cyrus – dyskografia 

Miley Cyrus ma na koncie siedem albumów studyjnych – Meet Miley CyrusBreakoutCan’t Be TamedBangerzMiley Cyrus & Her Dead PetzYounger Now, Plastic Hearts. Ostatnia z nich została wydana w listopadzie 2020 roku.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama