Reklama
placeholder
News

Liam Hemsworth pozwał Miley Cyrus przez piosenkę Flowers? Podobno mógł stracić kontrakt

Liam Hemsworth pozwał Miley Cyrus przez piosenkę Flowers? Podobno mógł stracić kontrakt

fot. youtube: Miley Cyrus / 20th Century Studios

Reklama
Reklama
placeholder

Internauci twierdzą, że Liamowi Hemsworthowi nie spodobała się piosenka Miley Cyrus pod tytułem Flowers przez co pozwał swoją byłą żonę o zniesławienie. Co wiadomo w sprawie?

Miley Cyrus – Flowers… po polsku! Posłuchajcie jak zrobiła to ta piosenkarka >>

Liam Hemsworth pozwał Miley Cyrus przez piosenkę Flowers?

W styczniu 2023 roku Miley Cyrus podzieliła się utworem pod tytułem Flowers, w którym wyraźnie nawiązała do związku z Liamem Hemsworthem. Para rozstała się w 2019 roku niespełna rok po swoim ślubie, który odbył się pod koniec grudnia 2018 roku. W teledysku do piosenki, który szybko stał się wielkim hitem w sieci, nie zabrakło nawiązań do relacji piosenkarki z aktorem. Sam tekst utworu Flowers jest także odpowiedzią na piosenkę Bruno Marsa pod tytułem When I Was Your Man. To właśnie ten utwór Hemsworth miał zadedykować swojej byłej żonie na ich weselu. Poza tym klip do piosenki Flowers miał swoją premierę 13 stycznia, czyli w dniu urodzin Liama Hemswortha. 

Internauci twierdzą, że Liam Hemsworth pozwał Miley Cyrus za piosenkę Flowers. Na Twitterze pojawiło się zdjęcie dokumentu, z którego wynika, że aktor oskarżył swoją byłą żonę o zniesławienie. Wizerunek Hemswortha miał ucierpieć po premierze piosenki, co źle odbiło się na jego pracy. Producenci serialu Wiedźmin, w którym aktor został nowym odtwórcą Geralta, podobno obawiają się o to, że zostanie on źle odebrany przez to, że Hemsworth znalazł się w jego obsadzie i chcieli nawet zerwać z nim kontrakt. 

Miley Cyrus – Flowers to odpowiedź na przebój Bruno Marsa. Posłuchajcie tych fragmentów >>

Jeden z zagranicznych portali twierdzi, że dokument przedstawiony w mediach społecznościowych jest fałszywy i został stworzony za pomocą generatora, a podpisy na nim widniejące zostały pobrane z internetu. Sam Liam Hemsworth nie odniósł się jeszcze do rzekomego pozwu. 

Miley Cyrus: Flowers - teledysk 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama