News

Miley Cyrus i Cody Simpson NIE SĄ RAZEM?!

Miley Cyrus i Cody Simpson NIE SĄ RAZEM?!

Fot. Instagram.com/cutemileycody

Miley Cyrus i Cody Simpson nie są już razem?! Od jakiegoś czasu krążą plotki, że para postanowiła się rozstać po kilku tygodniach związku.

Miley Cyrus całuje się w knajpie z nowym chłopakiem. Kim jest Cody Simpson?  >> 

Miley Cyrus i Cody Simpson zerwali?

O romansie Miley Cyrus i 5 lat młodszego Cody’ego Simpsona zrobiło się głośno na początku października. Właśnie wtedy do internetu trafił filmik, na którym widać jak para całuje się w knajpce w Los Angeles.

Później Miley Cyrus i Cody Simpson wręcz zasypywali fanów wspólnymi zdjęciami i filmikami, na których widać było między nimi chemię. Cody odwiedzał Miley w szpitalu i śpiewał dla niej piosenki, a ona zdradziła, że chłopak jest „jedynym facetem z jajami jakiego poznała”. To nie wszystko – para zrobiła sobie nawet nowe tatuaże w tym samym czasie.

Miley Cyrus i Cody Simpson mają nowe tatuaże! >> 

Chociaż wydawało się, że uczucie między Miley Cyrus a Codym Simpsonem kwitnie, niedawno zagraniczne portale podały, że para postanowiła się rozstać. Mówi się, że „zrobili sobie przerwę”, bo wokalistka chce skupić się na sobie, ale nadal chce przyjaźnić się z Codym. Inne źródła podają z kolei, że para była niedawno widziana razem w stanie Tennessee i nie wyglądało na to, że coś między nimi się zmieniło... 

Czy Miley i Cody naprawdę się rozstali? Do tej pory żadne z nich nie skomentowało plotek na swój temat. Jeśli rzeczywiście zdecydowali, że nie będą już parą, ich spotkanie w Tennessee mogło być tylko przyjacielskie.

Jeśli wierzyć plotkom, związek z Codym Simpsonem nie byłby pierwszym tak szybko zakończonym przez Miley Cyrus w ostatnich miesiącach. Przypominamy, że w sierpniu artystka rozstała się z Liamem Hemsworthem po ponad 10 latach związku. Para wzięła nawet ślub pod koniec 2018 roku, jednak ich małżeństwo nie przetrwało z powodu "różnic nie do pogodzenia". Krótko po ogłoszeniu separacji, Miley romansowała z blogerką Kaitlynn Carter, jednak i ta relacja się rozpadła. Miley i Kaithlynn rozstały się po kilku tygodniach. 

Myślicie, że Cody i Miley pasują do siebie? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tat Queen / King [email protected] @perri.lister

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BILLY ? PERRI

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?‍☠️

Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miley Cyrus and Cody Simpson spending time together✨

Post udostępniony przez Love Aesthetic (@tficelebrities)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i can’t stop loving this ?

Post udostępniony przez Miley Cyrus ?? (@cutemileycody)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.