Reklama
placeholder
News

Miley Cyrus o zakończonym małżeństwie z Liamem Hemsworthem: „Mieliśmy zbyt wiele konfliktów”

Miley Cyrus o zakończonym małżeństwie z Liamem Hemsworthem: „Mieliśmy zbyt wiele konfliktów”

Fot. YouTube.com/Access

Reklama
Reklama
placeholder

Miley Cyrus opowiedziała o zakończonym małżeństwie z Liamem Hemsworthem. Piosenkarka zdradziła dlaczego doszło do rozstania.

Selena Gomez ma nowego chłopaka? Spotyka się z koszykarzem! >>

Miley Cyrus i Liam Hemsworth – rozwód

W sierpniu 2019 roku MIley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili, że są w separacji. Przypomnijmy, że we wspólnym oświadczeniu napisali, że „będzie lepiej, jeśli teraz skoncentrują się na sobie i swoich karierach”. Do ich rozwodu doszło na początku 2020 roku.

Portale informowały, że w dokumentach rozwodowych były mąż Miley Cyrus podał, że przyczyną rozpadu jego związku z wokalistką są „różnice charakteru nie do pogodzenia”.

Miley Cyrus o małżeństwie z Liamem Hemsworthem

Niedawno Miley Cyrus udzieliła wywiadu w The Howard Stern Show, w którym zabrała głos m.in. na temat swojego nieudanego małżeństwa. 28-letnia gwiazda powiedziała:

Bardzo kocham Liama i zawsze będę go kochać, ale mieliśmy zbyt wiele konfliktów. Nie potrzebuję w życiu dramatów i walki.

Rihanna i A$AP Rocky są parą?! >>  

Miley Cyrus dodała, że nie wie, czy ona i Liam Hemsworth kiedykolwiek poważnie myśleli o swoim małżeństwie. Przyznała, że pożar ich domu w Malibu, do którego doszło w 2018 roku, bardzo wpłynął na ich relację. 

(…) Nie chciałam szukać w tym jakiegoś celu. Po prostu trzymałam się tego, co zostało z tego domu, czyli mnie i Liama – mówiła artystka.

Przypomnijmy, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się w 2009 roku na planie filmu Ostatnia Piosenka. Ich związek był burzliwy, jednak pobrali się w grudniu 2018 roku.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama