Reklama
placeholder
News

Miley Cyrus nie będzie mieć dzieci? „Nie chcemy się rozmnażać”

Miley Cyrus nie będzie mieć dzieci? „Nie chcemy się rozmnażać”

fot. instagram.com/liamhemsworth

Reklama
Reklama
placeholder

Miley Cyrus i jej wieloletni chłopak Liam Hemsworth wzięli ślub pod koniec 2018 roku. Para rozchodziła się i schodziła, by finalne po ponad 10 latach związku powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. 

Miley Cyrus promuje polską wokalistkę! Nie zgadniecie kogo >>

Miley znana jest jednak z dość luźnego podejścia do związków. Niedawno wokalistka udzieliła wywiadu dla Elle, w którym zdradziła m.in., że jest w związku hetero, ale nadal pociągają ją kobiety. Co jeszcze zdradziła Cyrus?

 

Miley Cyrus – dzieci

Miley Cyrus oświadczyła również, że świadomie rezygnuje póki co z posiadania dzieci przez globalne ocieplenie oraz tragiczne prognozy jakie są przepowiadane dla kolejnych pokoleń ludzi zasiedlających naszą planetę. Naukowcy apelują o zaprzestanie działania na szkodę Ziemi – mówi się, że w ciągu kilkudziesięciu lat stracimy dostęp do wody pitnej. 

4 rzeczy, których nie wiedzieliście o Billie Eilish >>

Robimy to samo ziemi, co robimy kobietom. Po prostu bierzemy i oczekujemy, że nadal będzie produkować. I jest wyczerpana. Nie może produkować. Dostajemy kawałek gównianej planety (…) Dopóki nie poczuję, że moje dziecko będzie żyło na ziemi z rybami w wodzie, nie sprowadzę innej osoby, żeby sobie z tym radziła. Nie chcemy się rozmnażać, ponieważ wiemy, że ziemia nie może sobie z tym poradzić – powiedziała Miley Cyrus.

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w kawiarni. Fani są zniesmaczeni WIDEO >>

Uważacie, że wokalistka ma rację tak podchodząc do sprawy przyszłości Ziemi?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama