News

Najlepsze ubrania i dodatki w stylu Miley Cyrus!

Najlepsze ubrania i dodatki w stylu Miley Cyrus!

fot. instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus ciężko zamknąć w utartych schematach. Bawi się konwencjami, szokuje, nie boi się swojej inności i oryginalności. To jej znak rozpoznawczy. O ile kilka lat temu jej zachowanie i styl kojarzyło się bardziej z buntem na pokaz, dziś jest rozważną celebracją indywidualizmu i przekonań. Miley złagodniała (kilka miesięcy temu wzięła ślub z Liam’em Hemsworth’em, swoją pierwszą dużą miłością), uspokoiła się, pokazała swoją uduchowioną naturę. Dojrzał też jej styl – wciąż ocierający się o teatralność i kicz, ale w bardziej dojrzały oraz nienachalny sposób. 

Tak tańczą Gesslerowie! To wideo to HIT tych wakacji >>

Miley Cyrus - ubrania w stylu gwiazdy

Miley to dziewczyna-kameleon – nie stawia na jeden, konkretny styl, ale bawi się i łączy nawet te zupełnie od siebie różne. Jednego dnia postawi na country look: białą tunikę, buty kowbojki i kapelusz z rondem, a już za tydzień pójdzie na branżowy event ubrana w cekinową sukienkę rodem z lata 80-tych.  

Bella Hadid i The Weeknd ROZSTALI SIĘ! Dlaczego? >>

Przede wszystkim Miley lubi szokować i być na bakier z trendami. Nie wstydzi się swojego ciała i lubi je eksponować. Przezroczyste bluzki, crop topy, krótkie szorty. Wciąż sięga po lateks – zwłaszcza, że ostatnio mocniej inspiruje się ostrzejszym, rockowym stylem. Widać to też na przykładzie jej dodatków – obwiesza się milionem wisiorków, łańcuchów, nie stroni od bransoletek i pierścionków oraz w jej wyborach make up’owych – kreski na oczach dodają jej glam rockowego sznytu. Jeśli jej wybór pada na bardziej casualową bluzę z nadrukiem, to zestawia ją z obcisłymi spodniami i Martensami. 

Miley niczego się nie boi i po prostu nosi to, co lubi. Sprawdź ubrania i dodatki, którymi bez wątpienia nie pogardziłaby nasza gwiazda. 

Spodobało Ci się coś ze zdjęcia? Kliknij na nie!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj