Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder - 1-2 X. Nowa piosenka promuje POGŁOS

fot. YouTube.com/Natalia Szroeder

Reklama
Reklama
placeholder

20 października 2021 roku premierę miało poruszające live wideo do utworu 1-2 X Natalii Szroeder. Nowa piosenka zapowiada Pogłos, drugi album wokalistki.

Adele – Easy On Me to jej pierwszy singiel od 6 lat >>

Natalia Szroeder – 1-2 X – live video 

„1-2 X” napisałam w nocy z pierwszego na drugiego października (kiedyś chyba wrzucę gdzieś do sieci wszystkie pierwsze szkice piosenek, tzw. dyktafonówki, żeby pokazać Wam jaką drogę przechodzą te utwory od powstania melodii, tekstu, do finalnej wersji- to serio fascynujący proces).

Tak się cieszę, że rzutem na taśmę, udało nam się zdążyć z tym nagraniem jeszcze przed premierą albumu. Zależało mi bardzo na tym, byście dostali ten przedsmak jeszcze przed całą płytą, bo ten utwór dużo mówi. Dużo tłumaczy. Dużo w nim smutnego romantyzmu, którego mam w sobie od zawsze olbrzymie pokłady, i który bardzo jest obecny na tej płycie.

Powstał live, bo jakoś nie potrafiłam sobie wyobrazić wyreżyserowanego obrazka do tych dźwięków. Każdy opcjonalny scenariusz mnie wkurzał i irytował.

I nie pasował po prostu.

Więc jest live (…) – mówi artystka o nowej piosence. 

Quebonafide – pożegnalna trasa ogłoszona. Kiedy i gdzie koncerty? >>

Natalia Szroeder – płyta Pogłos. Kiedy premiera?

Premiera drugiego solowego albumu Natalii Szroeder, Pogłos, zaplanowana jest na 5 listopada.

Na płycie znajdzie się 11 kompozycji, wśród nich bardzo dobrze znane Powinnam?, Para i Przypływy – duet z Ralphem Kaminskim.

Natalia Szroeder przygotowała dla fanów dwie niespodzianki - limitowaną edycję z kasetą oraz limitowaną edycję z autografem.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama