Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder - wideo z dzieciństwa w teledysku Początki

fot. YouTube.com/Natalia Szroeder

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Szroeder wypuściła teledysk do kolejnego singla z płyty Pogłos. Klip do piosenki Początki to powrót do czasów z dzieciństwa. 

Natalia Szroeder jako dziecko na uroczym filmiku. 'Urodzona artystka' >> 

Natalia Szroeder jako dziecko w teledysku Początki

W teledysku do singla Początki wykorzystano materiały z rodzinnego archiwum artystki. Pierwsze nagrania pochodzą z czasów kiedy Natalia Szroeder miała kilka miesięcy. Uwieczniono też jej pierwsze kroki na scenie, m.in. w programie Od Przedszkola Do Opola.

„Początki”, mimo że otwierają płytę, a tytuł być może powinien zobowiązywać, powstały jako jeden z ostatnich utworów na album.

Byliśmy z Archim [Shevskym, autorem muzyki – przyp.red.] w dziwnym, dość ciemnym momencie twórczym. Presja czasu, stres. To wszystko bardzo nie pomagało w zamknięciu krążka i przez dobry tydzień spotykaliśmy się dzień w dzień, siedzieliśmy od rana do nocy i nie powstawało nic. Nic, co byłoby dla nas wystarczające, nic co byłoby dla nas dość dobre. Nawet pogodziłam się przez moment z myślą, że ok, że może to normalne, że te ostatnie chwile przed oddaniem materiału rządzą się takimi prawami. Że już po prostu nic mi się nie będzie podobało. Żadne brzmienie instrumentu, żadna linia, żadne słowo. Podczas jednego z tych wieczorów, który był bardzo bogaty w wachlarz emocji (od śmiechu, przez frustrację, na łzach kończąc) nagle zaczęły pojawiać się zalążki tej melodii. I to był naprawdę taki moment.

Wzruszający.

Że kurde. Jeszcze mogę się czymś zajarać! Mimo tych wszystkich stresujących okoliczności.

„Początki” zrodziły się w twórczych bólach, ale gdy ujrzały światło dzienne, a raczej nocne w tym przypadku, było już tylko pięknie.

I wiedziałam od razu, że to jest właśnie opening. Że to musi być opening.

No i jest (...) – mówi o swojej piosence Natalia Szroeder.

Natalia Szroeder - 1-2 X. Nowa piosenka promuje POGŁOS >>

Natalia Szroeder – premiera płyty Pogłos

Przypomnijmy, że album Pogłos Natalii Szroeder ukaże się 5 listopada 2021 roku.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama