Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder o problemach z jedzeniem. Miewa nawet do niego wstręt

Natalia Szroeder o problemach z jedzeniem. Miewa nawet do niego wstręt

fot. Instagram: @natalia_szroeder

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Szroeder udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swoich problemach z jedzeniem.

Jakub Grabowski poszukuje pracy. Co Quebonafide planuje tym razem? >>

Natalia Szroeder o problemach z jedzeniem

Natalia Szroeder jest jedną z najbardziej lubianych polskich wokalistek. 28-latka ma na swoim koncie wiele piosenek, które doczekały się milionów odsłon w sieci. Zaliczają się do nich utwory takie jak Powinnam?, Przypływy, Zamienię Cię czy Lustra. Choć Natalia Szroeder może liczyć na wsparcie swoich fanów, artystka w swojej karierze przeżyła także trudne chwile. Niejednokrotnie zarzucano jej między innymi to, że promuje „niezdrową szczupłość”, a w niektórych wywiadach dostawała nawet pytania o to, czy choruje na anoreksję.

U żony Eda Sheerana wykryto w ciąży guza. To nie jedyne poruszające wyznanie artysty >>

Na początku 2023 roku Natalia Szroeder postanowiła udzielić wywiadu w programie Magdy Mołek pod tytułem W moim stylu. Wokalistka zdobyła się na szczere wyznanie na temat swoich problemów z jedzeniem. Piosenkarka przyznała, że jej sposób odżywiania rzeczywiście jest poniekąd zaburzony, jednak wynika to z tego, że jej żołądek źle reaguje na stres i często powoduje u niej wstręt do różnych potraw. Dlatego też, choć uwielbia jeść, nie zawsze może sobie na to pozwolić:

U mnie dużo rzeczy się wiąże z jedzeniem. Mój żołądek mocno reaguje na to wszystko, co się dzieje w moim życiu. Na stresy, na dobre, na złe rzeczy. Lubi mi płatać figle i ciężko jest przewidzieć, jak się zachowa w danym momencie. Rzeczywiście moje jedzenie jest w jakiś sposób zaburzone, chociaż kocham, uwielbiam jeść! Jedzenie sprawia mi gigantyczną frajdę, przyjemność. Mam potrawy, które mogłabym tonami zajadać, ale wtedy, kiedy dobrze się czuję. Jak dzieje się coś, niezależnie, czy to jest skrajnie świetne, czy skrajnie dobre, to mam swego rodzaju, nawet już tak używając grubszego słowa, wstręt do jedzenia.

Cały wywiad Natalii Szroeder z Magdą Mołek możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama