Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder skończyła 27 lat. Jak zaczynała?

Natalia Szroeder skończyła 27 lat. Jak zaczynała?

fot. YouTube.com/AsfaltRecords

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Szroeder skończyła 27 lat 20 kwietnia 2022 roku. Od lat działa na muzycznej scenie. Pamiętacie, jak Natalia Szroeder zaczynała karierę?

Natalia Szroeder z młodszą siostrą w duecie. To wideo zachwyca >> 

Muzyka Natalii Szroeder towarzyszy w życiu od najmłodszych lat. Cała rodzina wokalistki jest bardzo muzykalna. Mama Natalii Szroeder – Joanna –  jest znana z występów zespole ludowym Modraki. Rodzeństwo Natalii Szroeder – siostra Marcelina oraz bracia Stanisław i Melchior – założyło zespół Rusland Trio. Młodsza siostra Natalii Szroeder wygrała konkurs Kaszubski Idol.

Marcelina Szroeder, wspólnie z braćmi, wystąpiła w teledysku Powinnam? Natalii Szroeder, który miał premierę w 2021 roku.

Natalia Szroeder – kariera

Kiedy Natalia Szroeder miała około 10 lat, występowała w Teatrze Dialogus, który założył jej ojciec Jaromir. Piosenkarka ma też na swoim koncie udział w talent show Od przedszkola do Opola.

Natalia Szroeder - wideo z dzieciństwa w teledysku Początki >> 

W 2006 roku Natalia Szroeder wystąpiła w programie Kaszëbë, a 4 lata później została finalistką i laureatką nagrody specjalnej w konkursie Kaszubski Idol.

W 2011 roku Szroeder została laureatką odcinka programu Szansa na sukces, w którym gwiazdą była Maryla Rodowicz.

Natalia Szroeder – piosenki

W 2012 roku na YouTube trafił teledysk Natalii Szroeder do piosenki w języku kaszubskim – Potrzebny je drech. W lipcu tego samego roku ukazał się jej debiutancki singiel – Jane. W 2013 roku pojawił się kolejny solowy singiel – Tęczowy.

Natalia Szroeder i Liber nagrali dwie piosenki, które stały się przebojami – Wszystkiego na raz i Nie patrzę w dół.

W lutym 2014 roku premierę miał singiel Nie pytaj jak Natalii Szroeder. W 2016 roku wokalistka wypuściła swój debiutancki album – Natinterpretacje – który promował m.in. utwór Domek z kart.

Natalia Szroeder porównuje się do Quebonafide. Kto w czym jest lepszy? >>

W latach 2018-2019 Natalia Szroeder wydała 3 single – Parasole, Nie oglądam się i Nie mów nic. Zaśpiewała gościnnie w piosenkach Jesień i Tęskniezastarymkanye, które trafiły na płytę Quebonafide – Romantic Psycho.

Singiel Pestki, Natalii Szroeder, który miał premierę w 2020 roku, pokrył się złotem.

Pod koniec 2021 roku do sprzedaży trafił kolejny krążek Natalii Szroeder. Z płyty Pogłos pochodzą takie przeboje jak Powinnam?, Para, wzruszający duet z Ralphem Kaminskim – Przypływy  czy Późne godziny z Vito Bambino. 

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski W DUECIE! Zobaczcie teledysk do piosenki PRZYPŁYWY [WIDEO] >> 

Natalia Szroeder na Eurowizji

W 2015 roku Natalia Szroeder zasiadła w polskim składzie jurorskim 60. Konkursu Piosenki Eurowizji, a później próbowała swoich sił już jako kandydatka na polskiego reprezentanta. Z piosenką Lustra zajęła 5. miejsce w finale selekcji do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji w Sztokholmie.

W 2017 roku Natalia Szroeder była w jury krajowych eliminacji do 15. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Natalia Szroeder – programy telewizyjne

Natalia Szroeder była uczestniczką nie tylko programów Od przedszkola do Opola i Szansa na sukces. Wzięła udział w 4. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wygrała 7. edycję Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Jej partnerem w programie był Jan Kliment.

W 2020 roku Natalia Szroeder prowadziła talent show The Four. Bitwa o sławę.

Natalia Szroeder zagrała w FILMIE GANGSTERSKIM! Zwiastun >> 

 Natalia Szroeder – film

12 grudnia 2019 roku do kin wszedł film Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, w którym Natalia Szroeder zagrała rolę Magdy – żony głównego bohatera.

Życzymy Natalii Szroeder wszystkiego najlepszego i czekamy na kolejne single! :-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama