Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder o swojej relacji z siostrą oraz Quebonafide

Natalia Szroeder o swojej relacji z siostrą oraz Quebonafide

fot. instagram.com/natalia_szroeder. fot. instagram.com/maszaitsme/

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Szroeder jest aktywna na scenie muzycznej od 2011 roku. Artystka wydała dwa solowe albumy studyjne. Pierwszy nosi tytuł Natinterpretacje, a drugi zatytułowany jest Pogłos. Ostatnią piosenką, jaka została opublikowana na jej kanale na YouTube, jest Zima. Natalia jest w związku z polskim raperem - Quebonafide - od 2018 roku, a szczegóły ich relacji stara się zachowywać dla siebie.

Natalia Szroeder o problemach z jedzeniem. Miewa nawet do niego wstręt >>

Natalia Szroeder - relacja z siostrą i Quebonafide

Natalia Szroeder pojawiła się na pokazie MMC wraz ze swoją siostrą, Marceliną Szroeder. Piosenkarka nie często dzieli się wiadomościami ze swojego życia i pilnuje granic prywatności, choć wciąż udziela licznych wywiadów. W rozmowie z przedstawicielem serwisu Pudelek 28-latka opowiedziała o swojej relacji z siostrą i partnerem - Quebonafide. Przyznała, że ona i Marcelina są świetnymi przyjaciółkami i lubi pokazywać się z nią na niektórych eventach.  Natalia Szroeder powiedziała też kilka słów na temat swojego związku z raperem:

Nie czuję potrzeby dzielenia się każdym śniadaniem, każdą minutą spędzoną z osobami bliskimi. Zwłaszcza, jak ma się relacje z osobami, które też są popularne. Ja tego nie lubię podsycać po prostu. Bo wtedy tego życia takiego intymnego, prywatnego, nie ma się w ogóle na co dzień. A ja bardzo bym tego nie chciała. 

Nie lubię takiej sztucznej, taniej kontrowersji. Jeżeli jest jakiś szum czy zamieszanie wokół mojej osoby, to zależy mi na tym, żeby było to związane z muzyką.

Tegoroczny ranking najbardziej wpływowych kobiecych, polskich marek osobistych. Kto znalazł się na szczycie? >>

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama