News

Natalia Szroeder: Połóż się tu wzorowane na tym klipie? Porównajcie sami

Fot. YouTube.com/Natalia Szroeder

Teledysk do nowej piosenki Natalii Szroeder – Połóż się tu – był wzorowany na tym klipie? Zobaczcie oba i porównajcie sami.

Ariana Grande i Demi Lovato – nowa piosenka z płyty Dancing With The Devil… The Art of Starting Over! >> 

Natalia Szroeder – Połóż się tu to inspiracja innym teledyskiem?

31 marca 2021 roku wokalistka zaprezentowała teledysk do nowego utworu. Singiel Połóż się tu to kolejna odsłona zbliżającego się albumu Natalii Szroeder.

Krótko po premierze klipu do Połóż się tu zespół Unicat opublikował post, na którym widać zestawienie kadrów z teledysków do ich piosenki Aim oraz singla Natalii Szroeder. Obie kobiety patrzą wprost do kamery i są ubrane na biało. W obu teledyskach tło jest jasne, ze szklanymi elementami.

Unicat - styczeń 2021: Natalia Szroeder - marzec 2021! Nie jesteśmy tak znani, ale to wciąż nie jest fair! Miej szacunek dla innych artystów! – czytamy w opisie posta @unicat.music.

Mata - Patoreakcja: Marta Linkiewicz i Kuba Wojewódzki w hitowym klipie >>  

W rozmowie z Radiem Zet Natalia Szroeder odniosła się do opinii, że jej nowy teledysk to kopia klipu zespołu Unicat.

Jestem bardzo zaskoczona. Przepraszam, nie wiem co to za zespół. Nie znam tych ludzi i ich twórczości. Nigdy nie widziałam ich teledysku. Tak samo osoby, z którymi pracowałam nad klipem. Rozumiem, że jest to jakiś zbieg okoliczności. Przygotowywałam moodboard razem z reżyserem, Adaśkiem Romanowskim. Mieliśmy kompletnie inne inspiracje. Inspirowaliśmy się starymi fotografiami. Na pewno nie zespołem, o którym teraz rozmawiamy – cytuje wypowiedź piosenkarki portal radiozet.pl.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.