News

Beyonce – nowa piosenka Break My Soul jest już dostępna. Porywa na parkiet!

Beyonce – nowa piosenka Break My Soul jest już dostępna. Porywa na parkiet!

fot. Instagram.com/beyonce

Beyonce zrobiła niespodziankę fanom i wydała singiel Break My Soul. Nowa piosenka to pierwszy utwór z nadchodzącej płyty amerykańskiej artystki.

Beyonce powraca z nowym albumem. Będzie dostępny już za chwilę! [DATA PREMIERY, TYTUŁ] >> 

Beyonce – Break My Soul

Bardzo taneczny kawałek od Beyonce miał premierę w poniedziałek 20 czerwca 2022 roku, późnym wieczorem. House’owe brzmienia i sample z piosenek Show Me Love Robin S z 1993 roku i Explode Big Freedia składają się na najnowszy przebój gwiazdy. 

Beyonce – nowa płyta Renaissance

Break My Soul ukazało się kilka dni po tym jak ogłoszono, że piosenkarka szykuje się do wydania nowej płyty. Premiera Renaissance jest zapowiadana na 29 lipca 2022 roku. To siódmy album studyjny Beyonce i pierwszy od sześciu lat. Renaissance ma być kontynuacją krążka Lemonade Beyonce z 2016 roku.

Sara James: Billie Eilish udostępniła jej post na Facebooku z występem w America's Got Talent >> 

W wideo na YouTube i na profilu Beyonce na Instagramie, przy tytule Break My Soul jest cyfra 6, co prawdopodobnie oznacza, że piosenka będzie miała taki numer na trackliście. 

Czekacie na tę płytę?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.