News

Demi Lovato – pierwsze zdjęcia po odwyku

Demi Lovato – pierwsze zdjęcia po odwyku

instagram.com/ddlovato

Demi Lovato opuściła klinikę odwykową. Wokalistka spędziła na leczeniu trzy miesiące.

Przypomnijmy, że Demi Lovato trafiła do szpitala pod koniec lipca 2018 roku z powodu przedawkowania narkotyków. Piosenkarka została znaleziona nieprzytomna w swoim domu, na szczęście pomoc dotarła na czas. Podano jej Narcan, czyli lek opóźniający działanie opoidów i przewieziono do szpitala.

Demi Lovato: pierwszy komentarz po przedawkowaniu >>

Pierwsze dni po przedawkowaniu były dla Demi bardzo ciężkie, a jej organizm nie chciał pozbyć się szkodliwych substancji. Na szczęście po dwóch tygodniach artystka mogła opuścić szpitalne mury.

Diler Demi Lovato o jej przedawkowaniu >>

Rodzina Lovato namówiła ją na natychmiastowe udanie się na odwyk. Początkowo mówiło się, że Demi spędzi w klinice aż pół roku.

Najwidoczniej lekarze są tak zadowoleni ze stanu fizycznego i psychicznego Demi Lovato, że pozwolili jej wrócić do domu. W sieci znalazły się pierwsze zdjęcia wokalistki po wyjściu z odwyku.

Demi Lovato opublikowała też pierwszy post na Instagramie po tej długiej przerwie – piosenkarka zdążyła na wybory do Kongresu USA!

Piosenkarka wygląda bardzo dobrze i zdrowo – mamy nadzieję, że terapia odniosła pożądany skutek i Lovato nie sięgnie już po narkotyki.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj