News

Liam Hemsworth złożył pozew o rozwód. Znalazł już nową dziewczynę?

Liam Hemsworth złożył pozew o rozwód. Znalazł już nową dziewczynę?

Fot. Instagram.com/mileycyrus

Liam Hemsworth złożył pozew o rozwód. Wygląda na to, że to już koniec jego małżeństwa z Miley Cyrus. Aktor znalazł już nową dziewczynę?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ROZSTALI SIĘ! Oświadczenie >> 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Niedawno ogłoszono, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth są w separacji. Zagraniczne media cytowały oświadczenie, w którym para zdradziła, że będzie lepiej, jeśli teraz skoncentrują się na sobie i swoich karierach.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli razem przez ponad 10 lat. Poznali się na planie filmu Ostatnia Piosenka i szybko zostali parą, jednak ich związek był bardzo burzliwy - wiele razy Cyrus i Hemsworth rozstawali się i wracali do siebie. W grudniu 2018 roku wzięli ślub. 

To dziewczyna Miley Cyrus?! Były razem na wakacjach >>

Po ogłoszeniu rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha, aktorka wyjechała na wakacje z blogerką Kaitlynn Carter. Paparazzi oczywiście śledzili każdy ich ruch nad jeziorem Como. Do internetu trafiło nawet kilka zdjęć, na których Cyrus i Carter się całują. Liam Hemsworth z kolei opublikował post na Instagramie, w którym napisał m.in., że życzy Miley zdrowia i szczęścia.

Później mówiło się, że mimo kryzysu, Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie zamierzają definitywnie się rozstać. Ktoś z otoczenia gwiazd miał twierdzić, że problemy w ich związku są przejściowe, a Cyrus i Hemsworth niedługo znowu będą razem. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth jednak się nie rozwiodą? >> 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: pozew o rozwód

Niedawno zagraniczne media poinformowały, że Liam Hemsworth, po ośmiu miesiącach małżeństwa z Miley Cyrus, złożył pozew o rozwód. Aktor jako powód rozpadu swojego związku miał podać „różnice charakteru nie do pogodzenia”.

Podobno Cyrus i Hemsworth są już w trakcie rozwodu. Męża Miley Cyrus ma reprezentować w sądzie słynna adwokat – Laura Wasser.

Liam Hemsworth ma nową dziewczynę?

Wszystko wskazuje na to, że Liam Hemsworth długo nie rozpaczał po rozstaniu z Miley Cyrus. Portale podają, że Hemsworth bardzo zbliżył się do australijskiej aktorki -  Isabel Lucas. Para zna się od dawna, bo w latach 2005-2008 Lucas była… dziewczyną brata Liama Hemswortha – Chrisa. 

Na razie nie wiadomo czy między Hemsworthem a Lucas jest coś poważnego, ale prawdopodobnie aktor szuka pocieszenia w trudnych chwilach właśnie w ramionach koleżanki z branży. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey Melbourne, how you traveling today? ? ? ? ? ⛵️ ? ? ? ??‍♀️ ?? ? What’s your usual means of transport? Did you know Melbournes’s entire tram system is now powered by 100% renewable energy from large scale solar plants in the north of Victoria? Trams on Swanston Street carry more people to and from Melbourne each day than all the cars that travel along 10 lanes of the West Gate Bridge. It’s not just Melbourne’s trams, either. The council’s street lights, libraries, gyms, childcare centres and council buildings are also 100% clean and green! ? So awesome to see local and state governments stepping up to the climate challenge! Now we need to tackle the rest of our transport system which is still stuck in the slow lane. Please go to the link to find out more from the cutting edge scientists and trustworthy team at @theclimatecouncil, https://climc.nl/transport

Post udostępniony przez Isabel Lucas (@isabellucas)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ysl @anthonyvaccarello

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

He knows he’s in trouble. He didn’t let me stand on my good side .

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

He’s super cute ?

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@chanelofficial dinner ??? @liamhemsworth

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My Valentine every single day ❤️ @liamhemsworth

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj