News

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ROZSTALI SIĘ! Wydano oświadczenie

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ROZSTALI SIĘ! Wydano oświadczenie

fot. screen instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus i Liam Hemsworth to z pewnością jedna z najbarwniejszych par amerykańskiego show businessu. Charyzmatyczna celebrytka i popularny aktor po ponad 10 latach burzliwego związku pobrali się pod koniec 2018 roku. Niezły staż jak na ludzi przed trzydziestką!

Miley Cyrus nie będzie mieć dzieci? „Nie chcemy się rozmnażać” >>

Fani Miley cieszyli się, że ich idolka jest szczęśliwa i że zakochani przypieczętowali swoją miłość. Niedawno jednak Cyrus udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że... "nadal kręcą ją dziewczyny", a związek jej i Liama jest "otwarty". Chyba ten układ nie działał w obie strony...

Miley Cyrus i Liam Hemsworth – rozstanie

Magazyn People donosi, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth postanowili się rozstać po niecałym roku małżeństwa. Para ogłosiła separację, a zagraniczne media cytują oświadczenie wydane przez przedstawicieli gwiazd.

Miley Cyrus w koszulce polskiej marki! Ładnie wygląda? >>

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu – brzmi fragment oświadczenia w magazynie People.

Fani Miley Cyrus są zszokowani – co prawda na Instagramie wokalistki pojawiły się niedawno zdjęcia, na których artystka nie nosi obrączki, ale chyba nikt nie wziął tego za objaw nadchodzącego rozwodu. 

Dodatkowo, po ogłoszeniu tych rewelacji w People, Cyrus postanowiła odpocząć na jachcie nad jeziorem Como leżącym na granicy włoskiej i szwajcarskiej. Miley odpoczywa tam z Kaitlynn Carter, a paparazzi przyłapali dziewczyny na... pocałunkach. 

Podejrzewalibyście, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth będą chcieli się rozwieść?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ysl @anthonyvaccarello

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

He knows he’s in trouble. He didn’t let me stand on my good side .

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj