Reklama
placeholder
News

Margaret z nową piosenką! Kim jest Gaja Hornby?

Margaret z nową piosenką! Kim jest Gaja Hornby?

Fot. Instagram.com/margaret_official

Reklama
Reklama
placeholder

Margaret wypuściła nową piosenkę! Gaja Hornby promuje najnowszą płytę artystki o tym samym tytule. Premiera krążka zapowiadana jest na kwiecień 2019 roku. Kim jest Gaja Hornby, o której śpiewa Margaret?

Nowa piosenka Margaret. Oto piękna Gaja Hornby >> 

Margaret – Gaja Hornby – tytuł, o czym jest piosenka?

22 kwietnia 2019 roku w internecie pojawił się nowy singiel Margaret. Przy tworzeniu muzyki i tekstu do piosenki Gaja Hornby wokalistka współpracowała z KaCeZet-em, Mikołajem Trybulcem i Mariuszem Obijalskim. O czym jest Gaja Hornby?

Piosenka Margaret jest bardzo osobista. Opowiada o tym jak przez lata artystka się zmieniała. Śpiewa o swoich przeżyciach – dobrych i złych – o marzeniach i o tym kim jest teraz. 

Madonna i Maluma w duecie! Zobacz klip do Medellin >>

Skąd wziął się tytuł Gaja Hornby? Postać wykreowana przez Margaret to po prostu alter ego gwiazdy. Artystka wielokrotnie wspominała o tym, że korzysta z takiego imienia i nazwiska, kiedy nie chce zdradzać swojej prawdziwej tożsamości. Imię Gaja jest dla Margaret szczególnie ważne ze względu na Matkę Ziemię. Nic dziwnego, że premiera singla wokalistki odbyła się właśnie w dniu imienin Gai.

Kim jest Gaja Hornby? Jak podają źródła, to twarda dziewczyna, która nie boi się głośno mówić co myśli. Przebojowa i odważna, zdolna porwać tłumy, śmiało płynie pod prąd! Przy wsparciu równie przekornych przyjaciół, tworzy śmiało zupełnie nowe brzmienia, które za momencik podbiją wszystkie listy przebojów. Możemy się więc spodziewać, że nowa płyta Margaret będzie naprawdę zaskakująca!

Roksana Węgiel - Lay Low po polsku. Jak brzmi? >> 

Przypominamy, że już 24 maja 2019 roku na Torwarze (Warszawa) odbędzie się koncert Margaret, który będzie zapowiadał jesienną trasę koncertową artystki – Gaja Hornby Tour. Podczas show będziecie mogli posłuchać kawałków z nowej płyty Margaret na żywo!

Wybieracie się na koncert? ;-) 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama