News

Gra o Tron: Margaret i Kacezet nagrali kawałek inspirowany serialem! Posłuchaj

Gra o Tron: Margaret i Kacezet nagrali kawałek inspirowany serialem! Posłuchaj

Fot. Instagram.com/kacezet

Margaret i Kacezet nagrali kawałek inspirowany Grą o Tron! W internecie pojawił się też oryginalny klip do singla. Posłuchaj Daenerys & Jon Snow!

Margaret z nową piosenką! Oto piękna Gaja Hornby >> 

Margaret i Kacezet – Daenerys & Jon Snow – teledysk

7 maja 2019 roku pojawiła się najnowsza piosenka Margaret i Kacezeta – Daenerys & Jon Snow. Kawałek jest inspirowany superpopularnym serialem Gra o Tron.

(…) Dziś się czuję jak Daenerys

powstaje z ognia jak feniks

teraz mam luz

wygrałam walkę w Mareen

będą o mnie śpiewać pieśni, robić memy

widzę smoki z mojej wieży (…) – śpiewa Margaret.

Margaret: kim jest Gaja Hornby? >> 

Tekst oraz muzykę do singla napisali Margaret i Kacezet. Muzyk jest też producentem utworu. Klip do Daenerys & Jona Snowa, który jest stylizowany na nagranie z kasety VHS, stworzyli natomiast Werona Rygiel i Robert Sampławski.

Roksana Węgiel: Lay Low w beatboxowej wersji! Zobacz duet z Dharnim >> 

Przypominamy, że 31 maja 2019 roku odbędzie się premiera najnowszej płyty Margaret – Gaja Hornby. Album promuje singiel o tym samym tytule. Na 24 maja 2019 roku na Torwarze w Warszawie odbędzie się koncert Gaja Hornby Tour. Show będzie zapowiedzią jesiennej trasy koncertowej artystki.

Czy piosenka Daenerys & Jon Snow pojawi się na nowej płycie Margaret? Przekonamy się. ;)

Jak Wam się podoba Daenerys & Jon Snow

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tekst i muzyka- Margaret / Kacezet Produkcja - Kacezet Video - @wrnrgl i @robertslifeproblems

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Muza i tekst -my Produkcja -ja

Post udostępniony przez KaCeZet (@kacezet)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gramy dla Europy @piotr_tarasewicz @cgm.pl @cgmcreativestudio

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takie poniedziałki spoko ?? Po chuj mi te łańcuchy ? Po chuj snuć te smuty ? Nie chcę nut bez duszy ? Po chuj mi look bez duszy? Po co mi styl co więzi? Po co radio co rzęzi? Po co relacja bez więzi ? Randka bez seksu jest bez sesnu bejbi Po co mówić gdy słuchają tępi ? Po co sobie język strzępić ? Wsiadam w pociąg pośpieszny Po co mi bilet ? jedźmy Cel tylko wydaję się być taki odległy Po chuj mi look bez duszy ? Po co top co się nie kruszyć ? Po co sample których nie chcę użyć ? Po co muza gdy mnie bolą uszy ? Po co dom jeśli ma stać pusty ? Nie ma po co no to po co ? chuj z tym Zanim komuś znowu oddam mój styl Muszę wiedzieć że to światło ujrzy Jak masz pomysł to majstruj Robisz to dobrze nie rób tego bez hajsu Po co plan bez szansy ? Po co gra bez pionków na planszy ? Nie chce nikogo niańczyć Nie chcę psa co na mnie warczy Na dziś mi wystarczy Tych co mówią mi jak mam żyć Po co mówić jak nie kuma i nie skuma raczej ? Duma nie pozwala struna przęciągnieta znacznie Rzutem na taśmę parę wersów znam zasnę Pełnia pobudza wyobraźnie Po chuj mi look bez duszy ? Po chuj mi dres bez bluzy ? Po co glasy w czasie burzy ? Bez balastu może coś się ruszy Dobrze by było czuje się wypruty Wpadł ziomek przyniósł dobre buchy Dzwoni telefon w końcu dobre newsy Wpada pitos wydam go na ruchy Po chuj mi look bez duszy ? Po co top co się nie kruszyć ? Po co sample których nie chcę użyć ? Po co muza gdy mnie bolą uszy ? Po co dom jeśli ma stać pusty ? Nie ma po co no to po co ? chuj z tym Zanim komuś znowu oddam mój styl Muszę wiedzieć że to światło ujrzy

Post udostępniony przez KaCeZet (@kacezet)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.