News

Margaret wystąpi w filmie! Zobaczcie trailer

Margaret wystąpi w filmie! Zobaczcie trailer

Fot. Instagram.com/margaret_official

Margaret zagrała w filmie! Już niebawem do kin wejdzie komedia romantyczna z udziałem wokalistki. W jakiej roli wystąpi? 

Filmy 2019: premiery kinowe roku. Lista aktualizowana >> 

Całe Szczęście to komedia romantyczna w reżyserii Tomasza Koneckiego – twórcy takich hitów, jak Listy do M. 3, Lejdis czy Idealny Facet Dla Mojej Dziewczyny. Premiera filmu przewidziana jest na 8 marca 2019 roku, ale już teraz w sieci można obejrzeć zwiastun produkcji, w której obok Piotra Adamczyka i Romy Gąsiorowskiej widzimy Margaret. Media donoszą, że to właśnie świadczy o tym, że wokalistka zadebiutuje na dużym ekranie i zagra w filmie jakąś rolę. Jaką? Tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo. Pewnym jest za to, że Margaret nagrała singiel – Całe Szczęście – promujący komedię. 

Margaret śpiewa w obronie dzików! Jak wyszło? >> 

Całe Szczęście – o czym będzie film?

Komedia romantyczna Całe Szczęście to historia dwóch na pozór skrajnie różnych osób. Spokojny muzyk orkiestry symfonicznej – Robert (w tej roli Piotr Adamczyk) samotnie wychowuje dorastającego syna Filipa. Nic nie zakłóca im spokoju, aż do chwili, kiedy do życia Roberta wkracza piękna i przebojowa gwiazda fitnessu – Marta (Roma Gąsiorowska). Czy mimo różnicy charakterów dadzą szansę rodzącemu się między nimi uczuciu?

Pójdziecie do kina na Całe Szczęście?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj