Reklama
placeholder
News

Margaret zaręczona!

Margaret zaręczona!

Fot. Instagram.com/margaret_official

Reklama
Reklama
placeholder

Margaret jest zaręczona! Wokalistka na jednym z koncertów powiedziała coś, co zdradza, że przyjęła oświadczyny Kacezeta.

Margaret i KaCeZet w DUECIE! >> 

We wrześniu 2018 roku Margaret potwierdziła, że spotyka się z Kacezetem. Para chroni swoją prywatność, jednak zarówno Margaret, jak i Piotr Kozieradzki, bo tak naprawdę nazywa się chłopak piosenkarki, co jakiś czas wrzucają do internetu wspólne zdjęcia.

O zaręczynach Margaret i Kacezeta mówiło się już jesienią zeszłego roku. Plotki wywołał pierścionek, który na swoim InstaStory pokazała wokalistka. Wtedy ani Margaret, ani Kacezet nie komentowali doniesień portali na ten temat. 

Margaret jest ZARĘCZONA z KaCeZetem? Pochwaliła się pierścionkiem >> 

Margaret i Kacezet są zaręczeni 

Wygląda na to, że Margaret rzeczywiście została narzeczoną. 2 października wokalistka grała koncert w warszawskim klubie Stodoła. W pewnym momencie zapowiedziała, że razem z Kacezetem zaśpiewa ich wspólny kawałek, inspirowany serialem Gra o Tron, Daenerys&Jon Snow. Zanim Kacezet wszedł na scenę, Margaret powiedziała:

Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego.

Margaret z nową piosenką! Kim jest Gaja Hornby? >> 

Jak podaje portal Party.pl informację o zaręczynach 28-letniej Margaret i 34-letniego Kacezeta potwierdziła również menadżerka wokalistki.

Gratulujemy! :-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama