News

Margaret zaręczona!

Margaret zaręczona!

Fot. Instagram.com/margaret_official

Margaret jest zaręczona! Wokalistka na jednym z koncertów powiedziała coś, co zdradza, że przyjęła oświadczyny Kacezeta.

Margaret i KaCeZet w DUECIE! >> 

We wrześniu 2018 roku Margaret potwierdziła, że spotyka się z Kacezetem. Para chroni swoją prywatność, jednak zarówno Margaret, jak i Piotr Kozieradzki, bo tak naprawdę nazywa się chłopak piosenkarki, co jakiś czas wrzucają do internetu wspólne zdjęcia.

O zaręczynach Margaret i Kacezeta mówiło się już jesienią zeszłego roku. Plotki wywołał pierścionek, który na swoim InstaStory pokazała wokalistka. Wtedy ani Margaret, ani Kacezet nie komentowali doniesień portali na ten temat. 

Margaret jest ZARĘCZONA z KaCeZetem? Pochwaliła się pierścionkiem >> 

Margaret i Kacezet są zaręczeni 

Wygląda na to, że Margaret rzeczywiście została narzeczoną. 2 października wokalistka grała koncert w warszawskim klubie Stodoła. W pewnym momencie zapowiedziała, że razem z Kacezetem zaśpiewa ich wspólny kawałek, inspirowany serialem Gra o Tron, Daenerys&Jon Snow. Zanim Kacezet wszedł na scenę, Margaret powiedziała:

Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego.

Margaret z nową piosenką! Kim jest Gaja Hornby? >> 

Jak podaje portal Party.pl informację o zaręczynach 28-letniej Margaret i 34-letniego Kacezeta potwierdziła również menadżerka wokalistki.

Gratulujemy! :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Margaret pokazala zdjecie z chlopakiem ?? @kacezet ❤️?

Post udostępniony przez Gaja Hornby (@margaret_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Britney & Justin

Post udostępniony przez Gaja Hornby (@margaret_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Gaja Hornby (@margaret_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gramy dla Europy @piotr_tarasewicz @cgm.pl @cgmcreativestudio

Post udostępniony przez Gaja Hornby (@margaret_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lets go Monday. Yo

Post udostępniony przez Gaja Hornby (@margaret_official)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takie poniedziałki spoko ?? Po chuj mi te łańcuchy ? Po chuj snuć te smuty ? Nie chcę nut bez duszy ? Po chuj mi look bez duszy? Po co mi styl co więzi? Po co radio co rzęzi? Po co relacja bez więzi ? Randka bez seksu jest bez sesnu bejbi Po co mówić gdy słuchają tępi ? Po co sobie język strzępić ? Wsiadam w pociąg pośpieszny Po co mi bilet ? jedźmy Cel tylko wydaję się być taki odległy Po chuj mi look bez duszy ? Po co top co się nie kruszyć ? Po co sample których nie chcę użyć ? Po co muza gdy mnie bolą uszy ? Po co dom jeśli ma stać pusty ? Nie ma po co no to po co ? chuj z tym Zanim komuś znowu oddam mój styl Muszę wiedzieć że to światło ujrzy Jak masz pomysł to majstruj Robisz to dobrze nie rób tego bez hajsu Po co plan bez szansy ? Po co gra bez pionków na planszy ? Nie chce nikogo niańczyć Nie chcę psa co na mnie warczy Na dziś mi wystarczy Tych co mówią mi jak mam żyć Po co mówić jak nie kuma i nie skuma raczej ? Duma nie pozwala struna przęciągnieta znacznie Rzutem na taśmę parę wersów znam zasnę Pełnia pobudza wyobraźnie Po chuj mi look bez duszy ? Po chuj mi dres bez bluzy ? Po co glasy w czasie burzy ? Bez balastu może coś się ruszy Dobrze by było czuje się wypruty Wpadł ziomek przyniósł dobre buchy Dzwoni telefon w końcu dobre newsy Wpada pitos wydam go na ruchy Po chuj mi look bez duszy ? Po co top co się nie kruszyć ? Po co sample których nie chcę użyć ? Po co muza gdy mnie bolą uszy ? Po co dom jeśli ma stać pusty ? Nie ma po co no to po co ? chuj z tym Zanim komuś znowu oddam mój styl Muszę wiedzieć że to światło ujrzy

Post udostępniony przez KaCeZet (@kacezet)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.