News

Miley Cyrus i Cody Simpson jednak NIE ZERWALI

Miley Cyrus i Cody Simpson jednak NIE ZERWALI

Fot. Instagram.com/tficelebrities

Miley Cyrus i Cody Simpson jednak nie zerwali. Okazuje się, że między wokalistką a jej chłopakiem wszystko jest w porządku. Para planuje nawet wspólne święta!

Miley Cyrus i Cody Simpson całują się na InstaStory >> 

Miley Cyrus ostatnio nie może narzekać na nudę w życiu osobistym. W sierpniu, po ponad 10 latach związku, rozstała się z Liamem Hemsworthem. Przypomnijmy, że para wzięła nawet ślub pod koniec 2018 roku. Małżeństwo jednak nie przetrwało, a Liam miał napisać w pozwie rozwodowym, że powodem były „różnice nie do pogodzenia”.

Zaraz po ogłoszeniu separacji z Liamem Hemsworthem Miley Cyrus romansowała z blogerką Kaithlynn Carter, jednak i ta relacja nie trwała długo. Dziewczyny rozstały się po kilku tygodniach.

W październiku zrobiło się głośno o kolejnym związku Miley Cyrus. Tym razem wybrankiem 27-latki został 22-letni piosenkarz Cody Simpson. Para chętnie pokazywała fanom wspólne zdjęcia i filmiki. Cody m.in. śpiewał dla Miley romantyczne piosenki, a ona zdradziła, że Simpson jest „jedynym facetem z jajami jakiego poznała”.

Miley Cyrus poznała „tylko jednego faceta z jajami”. Nie chodzi o męża >> 

Miley Cyrus i Cody Simpson zerwali?

Pod koniec listopada pojawiły się informacje, że Miley Cyrus znowu jest singielką. Mówiło się, że wokalistka i jej chłopak „zrobili sobie przerwę”, bo Miley „chce skupić się na sobie”. Portale podawały jednak, że artystka będzie przyjaźnić się z Simpsonem. Inne źródła donosiły z kolei, że Miley Cyrus Cody Simpson wciąż są w sobie zakochani. Co więcej byli widziani razem w stanie Tennessee.

Wygląda na to, że plotki o rozstaniu Cyrus i Simpsona były tylko fałszywym alarmem. 23 listopada Miley obchodziła 27. urodziny. Z tej okazji Cody wrzucił na Instagram filmik z Miley Cyrus, a pod postem złożył jej urocze życzenia.

Wszystkiego najlepszego, Kochanie! Dzięki, że jesteś sobą – napisał.

Miley Cyrus i Cody Simpson NIE SĄ RAZEM?! >>

To nie wszystko. Zagraniczne media informują, że Cody i Miley planują spędzić razem Święto Dziękczynienia, które w tym roku Amerykanie obchodzą 28 listopada.

Między nimi jest naprawdę dobrze. (…) Jej rodzina nie może się doczekać, aż spędzą święta razem z Codym. On do nich pasuje – cytuje wypowiedź informatora m.in. portal thenews.com.

Miley w końcu się ustatkuje?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday baby. Thanks for being you

Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?‍☠️

Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BILLY ? PERRI

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tat Queen / King [email protected] @perri.lister

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miley Cyrus and Cody Simpson spending time together✨

Post udostępniony przez Love Aesthetic (@tficelebrities)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.