Reklama
placeholder
News

Miley Cyrus to jej pierwszy homoseksualny związek. Kaitlynn Carter o byciu dziewczyną gwiazdy

Miley Cyrus to jej pierwszy homoseksualny związek. Kaitlynn Carter o byciu dziewczyną gwiazdy

Fot. Instagram.com/miley__kaitlynn

Reklama
Reklama
placeholder

Kaitlynn Carter opowiedziała o relacji z Miley Cyrus. Okazuje się, że był to pierwszy homoseksualny związek blogerki. Co jeszcze zdradziła?

To dziewczyna Miley Cyrus?! Co wiemy o namiętnych wakacjach gwiazdy? >> 

W sierpniu portale zdradziły, że  Miley Cyrus spotyka się z Kaitlynn Carter. Po burzliwym rozstaniu Miley z Liamem Hemsworthem wokalistka wyjechała z nową dziewczyną nad jezioro Como, które leży na granicy włoskiej i szwajcarskiej. W czasie, kiedy obie dobrze bawiły się na jachcie, paparazzi przyłapali je na gorących pocałunkach.

Jakiś czas później, po jednym z koncertów Miley Cyrus, fotoreporterzy zrobili zdjęcie piosenkarce i Kaitlynn Carter jak wychodzą razem z imprezy i trzymają się za ręce. Mówiło się też, że związek Miley Cyrus i Kaitlynn Carter jest na tyle poważny, że dziewczyny zamieszkały razem.

Niestety ich relacja nie przetrwała. Pod koniec września ogłoszono, że Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zerwały ze sobą. Nie zdradzano powodów rozstania, jednak portale podawały, że dziewczyny nadal się przyjaźnią.

Miley Cyrus nie była długo singielką. Krótko po rozstaniu z blogerką związała się z wokalistą – 22-letnim Codym Simpsonem.

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter ZERWAŁY! >> 

Kaitlynn Carter o związku z Miley Cyrus

Po ponad miesiącu milczenia, Kaitlynn Carter opowiedziała o związku z Miley Cyrus. Blogerka udzieliła wywiadu brytyjskiemu ELLE. Carter zdradziła, że między nią a Cyrus zaiskrzyło dopiero w lipcu, po 3 latach przyjaźni.

(…) W lipcu wybrałam się na wakacje z koleżanką; Następną rzeczą, którą wiedziałam, byłam w niej zakochana (…) – podaje ELLE cytując wypowiedź blogerki. 

Miley Cyrus całuje się w knajpie z nowym chłopakiem. Kim jest Cody Simpson? >> 

Kaitlynn Carter zdradziła, że to co łączyło ją z Miley Cyrus było jej pierwszym homoseksualnym związkiem.

(…) Aż do tej podróży nigdy nie przyszło mi do głowy, że jestem w stanie kochać kobietę tak, jak ją kochałam (…) – czytamy.

Była dziewczyna Miley Cyrus dodała, że jest wdzięczna Miley Cyrus, że „otworzyła jej oczy na nieodkrytą część siebie”.

(…) Zostałam zmuszona do poznania siebie bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej, jeśli chodzi o preferencje seksualne oraz tego, jaką jestem osobą (…) – powiedziała.

Myślicie, że Miley i Kaithlynn pasowały do siebie?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama