News

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter ZERWAŁY!

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter ZERWAŁY!

Fot. Instagram.com/kaitlynn

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zerwały! Ich związek trwał tylko kilka tygodni. Co je teraz łączy? 

To dziewczyna Miley Cyrus?! Co wiemy o namiętnych wakacjach gwiazdy? >> 

O związku Miley Cyrus i blogerki Kaitlynn Carter zaczęło się mówić w sierpnia 2019 roku. Po głośnym rozstaniu Miley z Liamem Hemsworthem wokalistka i Kaitlynn wyjechały nad jezioro Como, które leży na granicy włoskiej i szwajcarskiej. W czasie, kiedy dziewczyny spędzały razem czas na jachcie, paparazzi przyłapali je na gorących pocałunkach.

Jakiś czas później Miley Cyrus wystąpiła na jednej z gali muzycznych. Po koncercie fotoreporterzy zrobili zdjęcie wokalistce i Kaitlynn Carter jak wychodzą razem z imprezy i trzymają się za ręce. Wydawało się, że nowy związek Miley Cyrus jest poważny, tym bardziej, że mówiło się, że wokalistka zamieszkała ze swoją dziewczyną.

Miley Cyrus zamieszkała z dziewczyną! „Są bardzo szczęśliwe” >> 

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter nie są już razem

Niestety wygląda na to, że Miley Cyrus i Kaitlynn Carter nie są już razem. Zagraniczne media podają, że „zerwały, ale nadal są przyjaciółkami”. Informator zdradził, że obie wspierały się bardzo po tym, jak zakończyły poważne związki. Były ze sobą bardzo blisko, jednak „nie są już w romantycznej relacji”. Na razie nie wiadomo dlaczego Cyrus i Carter nie są parą. 

Przypomnijmy, że Miley Cyrus przez ponad 10 lat była związana z Liamem Hemsworthem. Pod koniec 2018 roku para wzięła ślub. Portale informowały, że Hemsworth złożył pozew o rozwód, w którym podał, że jego małżeństwo rozpadło się z powodu „różnic nie do pogodzenia”. Aktor wcześniej napisał post na Instagramie, w którym życzył Miley „zdrowia i szczęścia”. Wokalistka natomiast opublikowała bardzo szczere oświadczenie, w którym napisała, że „zawsze będzie kochała Liama, ale musi „zostawić poprzednie życie za sobą”.

Miley Cyrus: "Zawsze będę go kochała". Jest oświadczenie gwiazdy >> 

Kaitlynn Carter od 2018 roku była żoną Brody’ego Jennera – przyrodniego brata Kendall i Kylie. Ich małżeństwo przetrwało tylko rok.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

rock the boat, don’t rock the boat baby ⚓️

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

noi siamo Italiani ora ???

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TOM FORD ?

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

a New York minute ?

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Italian summer nights ?

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj