News

Miley Cyrus zamieszkała z dziewczyną! „Są bardzo szczęśliwe”

Miley Cyrus zamieszkała z dziewczyną! „Są bardzo szczęśliwe”

Fot. Instagram.com/kaitlynn

Miley Cyrus zamieszkała z dziewczyną! Podobno wokalistka i Kaitlynn Carter są razem bardzo szczęśliwe.

To dziewczyna Miley Cyrus?! Co wiemy o namiętnych wakacjach gwiazdy? >> 

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter – związek

O związku Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zrobiło się głośno w sierpniu 2019 roku. Po rozstaniu z Liamem Hemsworthem wokalistka wyjechała z blogerką na wakacje nad jezioro Como, które leży na granicy włoskiej i szwajcarskiej. W czasie urlopu na jachcie paparazzi przyłapali dziewczyny na gorących pocałunkach.

Jakiś czas później Miley Cyrus była gwiazdą jednej z gali muzycznych. Po koncercie fotoreporterzy zrobili zdjęcie piosenkarce i Kaitlynn Carter jak wychodzą razem z imprezy trzymając się za ręce.

Nowy tatuaż Miley Cyrus. Mówi o rozstaniu z Liamem >> 

Wygląda na to, że związek dziewczyn jest poważny, bo niedawno zagraniczne media podały, że Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zamieszkały razem w Los Angeles. Tygodnik People podaje, że są razem bardzo szczęśliwe, a Miley po prostu „kocha być z Kaitlynn”.

Mieszkają razem i są bardzo szczęśliwe. Miley czuje się dobrze. Idzie do przodu. Wygląda na to, że nie żałuje. Kocha być z Kaitlynn – miał powiedzieć tygodnikowi informator.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth – rozstanie

Przez ponad 10 lat Miley Cyrus była związana z Liamem Hemsworhem. Para wzięła ślub w grudniu 2018 roku. Siedem miesięcy później poinformowali, że są w separacji. Dodajmy, że jeszcze przed ogłoszeniem rozstania, Miley udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, że „nadal kręcą ją dziewczyny”, a ze swoim mężem żyje w „otwartym związku”.

Miley Cyrus: "Zawsze będę go kochała". Oświadczenie gwiazdy >> 

Chociaż fani mieli nadzieję, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth jeszcze będą razem, wygląda na to, że para rozstała się definitywnie. Hemsworth złożył pozew o rozwód, w którym miał podać, że jego małżeństwo rozpadło się z powodu „różnic nie do pogodzenia”. Miley z kolei opublikowała szczere oświadczenie, w którym napisała, że „zawsze będzie kochała Liama, ale musi „zostawić poprzednie życie za sobą”.

Kibicujecie nowemu związkowi Miley Cyrus? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

rock the boat, don’t rock the boat baby ⚓️

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

noi siamo Italiani ora 😊🇮🇹

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

vay-cay ☺️

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Throne 👑

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj