News

Miley Cyrus: "Zawsze będę go kochała". Jest oświadczenie gwiazdy

Miley Cyrus: "Zawsze będę go kochała". Jest oświadczenie gwiazdy

Fot. Instagram.com/mileycyrus

Jest oświadczenie Miley Cyrus na temat rozstania z Liamem Hemsworthem. Gwiazda była w nim bardzo szczera. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ROZSTALI SIĘ! Oświadczenie >> 

Miley Cyrus i Liam Hemsworh – rozstanie

Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli ze sobą ponad 10 lat. Przez ten czas wiele razy rozstawali się i wracali do siebie. Pod koniec 2018 roku wzięli ślub. Wydawało się, że są szczęśliwi, jednak prawie osiem miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego para ogłosiła, że jest w separacji.

Po tym jak do mediów trafiła ta informacja, MIley Cyrus wyjechała na wakacje nad jezioro Como z blogerką Kaitlynn Carter. W internecie pojawiły się zdjęcia, na których dziewczyny się całują. Później Liam Hemsworth opublikował post na Instagramie, w którym życzył Miley zdrowia i szczęścia.

Liam Hemsworth o rozstaniu z Miley Cyrus. „Życzę jej szczęścia” >> 

Mówiło się, że kryzys w małżeństwie Miley Cyrus i Liama Hemswortha jest przejściowy i para niedługo do siebie wróci, ale wygląda na to, że ich związku nie da się już uratować. Niedawno zagraniczne media podały, że Hemsworth złożył pozew o rozwód, a jako powód rozpadu swojego małżeństwa podał "różnice nie do pogodzenia”.

Dlaczego Miley Cyrus i Liam Hemsworth się rozstali? Spekuluje się, że ich związek dobiegł końca m.in. z powodu zdrady, której dopuściła się Miley.

Miley Cyrus o rozstaniu z Hemsworthem – oświadczenie

Miley Cyrus długo nie komentowała swojego rozstania z Liamem Hemsworthem. Niedawno jednak gwiazda opublikowała na Twitterze i Instagramie bardzo szczere oświadczenie. Odniosła się w nim m.in. do plotek na temat tego, że zdradziła męża.

Liam Hemsworth złożył pozew o rozwód. Znalazł już nową dziewczynę? >> 

Mogę zaakceptować to, że w życiu jakie wybrałam muszę być kompletnie otwarta i transparentna wobec swoich fanów, których kocham, i że jestem osobą publiczną przez 100% czasu. To czego nie mogę zaakceptować, to zarzucanie mi, że kłamię, żeby ukryć coś, czego nie zrobiłam. Nie mam nic do ukrycia. Nie jest tajemnicą, że imprezowałam już jako nastolatka. (…) Eksperymentowałam z narkotykami. (…) W młodości zdradą niszczyłam swoje związki. (…) Jestem kobietą, której nagości w internecie jest prawdopodobnie najwięcej w historii. Prawda jest też taka, że kiedy pogodziłam się z Liamem naprawdę się w to zaangażowałam. Nie mam ŻADNEGO sekretu do ukrycia. Każde doświadczenie w życiu mnie czegoś uczy. Nie jestem idealna, nie chcę być, to jest nudne. (…) Sedno brzmi: DOROSŁAM! Mogę przyznać się do wielu rzeczy, ale nie przyznaję się do tego, że moje małżeństwo skończyło się z powodu zdrady. Liam i ja byliśmy razem przez dekadę. Mówiłam to wcześniej i dalej jest to prawdą – kocham Liama i zawsze będę. Jednak w tym momencie muszę podjąć najlepszą decyzję dla siebie i zostawić poprzednie życie za sobą. Bardzo długo nie byłam tak zdrowa i szczęśliwa jak teraz. Można powiedzieć o mnie wiele, ale nie to, że jestem kłamcą. Z dumą mogę powiedzieć, że jestem teraz w innym miejscu niż wtedy, kiedy byłam młodsza – napisała Miley Cyrus.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ysl @anthonyvaccarello

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

He’s super cute ?

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My 2 favorites in 1 picture. @chanelofficial & @liamhemsworth

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

L❤️VE YOU Valentine @liamhemsworth

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ysl @anthonyvaccarello ?

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj