News

Sarsa, Natalia Szroeder i inni wystąpią z Gromeem! WYGRAJ BILETY

Sarsa, Natalia Szroeder i inni wystąpią z Gromeem! WYGRAJ BILETY

fot. materiały prasowe

14 grudnia 2018 roku w Krakowie odbędzie się wielkie muzyczne święto. W Centrum Kongresowym przy Rondzie Grunwaldzkim odbędzie się Orcheston – wyjątkowe połączenie muzyki elektronicznej i orkiestry symfonicznej.

Gromee, który jest autorem i wykonawcą elektornicznej części koncertu, zaprosił wyjątkowych gości do udziału w tym wydarzeniu. Najlepsze polskie wokalistki uświetnią cały występ, a skład Orchestonu prezentuje się bardzo dobrze.

 

Reni Jusis

Pierwszym gościem ogłoszonym przez organizatorów będzie Reni Jusis. Na Orchestonie Reni Jusis podejmie się aranżacji największych hitów światowej muzyki elektronicznej, sięgających właśnie przełomu lat 80-tych i 90-tych. Repertuar w dalszym ciągu pozostaje tajemnicą. Z pewnością na koncercie nie zabraknie jednak utworów takich artystów, jak Avicii, Daft Punk, Kraftwerk czy Depeche Mode.

Bardzo lubię nowe wyzwania i doświadczenia, a Orcheston to projekt, łączący dwa światy bliskie memu sercu: muzykę elektroniczną i symfoniczną. Gromee natomiast to producent, który dba o najmniejsze szczegóły, co przekłada się na jakość jego produkcji. Cieszę się, że znów stworzymy coś razem - zapewnia Reni Jusis.

 

Sarsa

Kolejnym gościem, który podejmie wyzwanie Gromeego będzie Sarsa. Jej charakterystyczna barwa głosu – przyrównywana do takich wokalistek, jak Dolores O'Riordan z The Cranberies, Florence Welch z Florence And The Machine czy Sia – sprawia, że koncerty tej wokalistki są niezapomnianymi wydarzeniami. Tak będzie i tym razem!

Od początku interesowałam się tym projektem - z połączenia orkiestry i nowoczesnych soundów na pewno powstanie intrygujący efekt muzyczny. Uwielbiam takie współprace, dlatego z przyjemnością przyjęłam zaproszenie od Gromeego, by na chwilę „zabrać głos” na tym koncercie - podkreśla Sarsa.

 

Natalia Szroeder

Trzecią osobą, która uświetni Orcheston swoim występem będzie Natalia Szroeder. Kalendarz koncertowy wokalistki pęka w szwach. Przyjmując zaproszenie na Orcheston zgodziła się wykonać jeden z największych hitów muzyki elektronicznej, w symfonicznej aranżacji Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

 

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak to żywa legenda. W tym roku zespół Bajm obchodzi 40 rocznicę istnienia, w ramach której muzycy wyruszyli w jubileuszową trasę koncertową. Mają za sobą już m.in. koncert w Krakowie, na którym gościnnie wystąpił Gromee. Spektakularne multimedialne show wzbudziło wielkie emocje i szereg pochlebnych opinii. Beata Kozidrak wraz z Gromeem raz jeszcze staną na wspólnej scenie!

 

Orcheston odbędzie się 14 grudnia 2018 roku w krakowskim Centrum Kongresowym. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

 

Chcecie wygrać bilety na Orcheston? Możecie je zgarnąć w 4FUN.TV.

Wygraj bilety na Orcheston >>

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj