News

Eurowizja 2019: Margaret w eliminacjach u naszej konkurencji

Eurowizja 2019: Margaret w eliminacjach u naszej konkurencji

instagram.com/margaret_official

Margaret znowu powalczy o możliwość występu na Eurowizji! Przypomnijmy, że Margaret starała się dostać do konkursu w 2016 roku. Wokalistka startowała wtedy z piosenką Cool Me Down, ale ostatecznie zajęła 2. miejsce. Zwyciężył wtedy Michał Szpak.

To był ostatni raz kiedy Margaret chciała reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. W 2019 roku Magaret weźmie jednak udział w eliminacjach – jeśli wygra, będzie reprezentować… Szwecję.

Wpadka podczas finału Top Model 7 >>

Już w 2018 roku wokalistka wzięła udział w festiwalu Melodifestivalen, który jest jednocześnie preselelekcją do konkursu Eurowizji. Kawałek In My Cabana podbił serca Szwedów i listy przebojów w całym kraju.

Teraz Margaret postara się o wygraną w Melodifestivalen z piosenką Tempo. Jej przeciwnikami są m.in. Malou Prytz, Oscar Enestad, Jan Malmsjö, Andreas Johnson, Hanna Ferm & LIAMOO oraz Vlad Reise.

Tede zażenowany prezentem od Legii. Trochę słaba akcja >>

Drugi półfinał Melodifestivalen 2019 odbędzie się 9 lutego w Malmö, a jeśli Margaret przejdzie dalej to wystąpi w finale, który odbędzie się 9 marca 2019 roku w Sztokholmie.

Życzycie piosenkarce powodzenia w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2019?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@stjarnklart.se coming veeery soon. Make sure you have your tickets ???

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Britney & Justin

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj