Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder w Wielkiej Wylewce u Damiana Michałowskiego

Natalia Szroeder w Wielkiej Wylewce u Damiana Michałowskiego

materiały własne/Damian Michałowski

Reklama
Reklama
placeholder

Widzieliście już nasz nowy program Wielka Wylewka? W każdą niedzielę o godzinie 20.00 Damian Michałowski zaprasza na wywiad gościa – ale jeśli myślicie, że to zwyczajny wywiad, to grubo się mylicie!

Zasady są takie – Damian Michałowski i jego gość grają w papier, nożyce, kamień – kto przegra, ten oblewa przeciwnika przeróżnymi cieczami – zaczynamy od wody, ale można też oberwać sokiem pomidorowym! Na koniec zwycięzca mści się na przeciwniku obsypując go mąką – jeżeli oczywiście obydwoje wytrwają do tego momentu. Przy okazji Damian Michałowski zadaje gościom pytania i sprawdza, jakich odpowiedzi udzielają wtedy, kiedy mają na sobie mokre gacie :D

Jedną z pierwszych osób, które się na to zgodziły (co nas niezmiernie dziwi, ale Rudy ma swoje sposoby), jest Natalia Szroeder! Zobaczcie wywiad z wokalistką, która ostatnio podbija listy przebojów piosenką „Parasole”.

Runda 1

I to właśnie o nowy singiel Redaktor Michałowski musiał spytać Natalię. Czy „Parasole” to piosenka liryczna i taneczna? I czy śpiewa się ją… z szyi??

Runda 2

Damian Michałowski zapytał też Natalię Szroeder, co sądzi o doniesieniach mediów na temat jej domniemanego nowego chłopaka i co myśli o tatuażach… I gdzie by sobie taki tatuaż zrobiła?

Runda 3

Czy fani podarowali kiedyś Natalii coś dziwnego? Odpowiedź może Was zaskoczyć!

Runda 4

Może tego nie wiecie, ale Natalia Szroeder pochodzi z Kaszub. Ale czy potrafi przeklinać po kaszubsku? ;)

Runda 5

Co dziwnego miała reklamować Natalia Szroeder i czy da się zrobić maseczkę z pomidora? I najważniejsze: kto wygrywa Wielką Wylewkę – Natalia czy Damian?

Następnym dzielnym śmiałkiem, który zgodził się wziąć udział w programie Damiana Michałowskiego jest Kristina Kurcheva, nasza prezenterka, którą znacie z #KrystynaRadzi.

Oglądajcie Wielką Wylewkę!

Premiera: Niedziela 20.00

Powtórki:

Poniedziałek 10.00

Środa 21.00

Piątek 12.00

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama