News

Natalia Szroeder i Edyta Górniak w The Voice of Poland?

Natalia Szroeder i Edyta Górniak w The Voice of Poland?

Fot. Instagram.com/natalia_szroeder/screen edytagorniak

Natalia Szroeder i Edyta Górniak w The Voice of Poland? Mówi się, że to właśnie one będą jurorkami w jedenastej edycji programu!

Margaret odchodzi z The Voice of Poland! Dlaczego znika z jury? >>  

Jesienią 2020 roku ma rozpocząć się 11. edycja show The Voice of Poland. Od dłuższego czasu spekuluje się kto tym razem zasiądzie w fotelach jurorskich i będzie oceniał uczestników. Przypomnijmy, że w jubileuszowej odsłonie formatu trenerami byli Tomson i Baron, Michał Szpak, Kamil Bednarek i Margaret.

The Voice of Poland 2020 – jury

Kto będzie jurorem w The Voice of Poland 2020? Niedawno Telewizja Polska poinformowała w oświadczeniu, że „pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie”. Mówi się, że na pewno zobaczymy w nim Michała Szpaka. Według ustaleń Super Expressu, obok wokalisty ma pojawić się Edyta Górniak.

Portal twierdzi, że gwiazda otrzymała propozycję udziału nie tylko w nowej edycji The Voice of Poland, lecz także The Voice Kids. Jednak artystka rozważa podobno udział tylko w jednym z formatów.

Po tym, jak z programem rozstała się Margaret, produkcja prowadzi rozmowy z potencjalnymi jurorami tak zwanego „dużego” Voice’a. Najbardziej zaawansowane są obecnie rozmowy z Edytą Górniak - to kwestia "przerzucania się papierami i dopinania ostatnich szczegółów", ale wszystko wskazuje na to, że strony lada chwila dojdą do porozumienia – miał z kolei dowiedzieć się nieoficjalnie Pudelek.pl.

Przypomnijmy, że Edyta Górniak była już jurorką w The Voice of Poland (trzecia, piąta, szósta edycja) oraz The Voice Kids (pierwsza edycja).

Doda zastąpi Margaret w jury The Voice of Poland? Jest komentarz >> 

Według doniesień tabloidu,The Voice of Poland 11 trenerką uczestników ma zostać też Natalia Szroeder. Wokalistka prowadziła program The Four. Bitwa o Sławę, jednak nagrania zostały przerwane z powodu pandemii koronawirusa. Super Express informuje, że jesienią show nie wróci na antenę.

The Voice Kids 4 – jury

Mówi się, że zmiany nastąpią także w składzie jurorskim The Voice Kids. Przez ostatnie dwie edycje trenerami uczestników byli Cleo, Dawid Kwiatkowski i Tomson i Baron. Tym razem jurorką w show ma zostać Ania Wyszkoni.

The Voice of Poland 11, The Voice Kids 4 – data premiery

Kolejna edycja The Voice of Poland  ma pojawić się we wrześniu 2020 roku. The Voice Kids ruszy po zakończeniu „dorosłej” odsłony show – prawdopodobnie na przełomie 2020/2021 lub na początku 2021 roku.

Będziecie oglądać nowe edycje The Voice of Poland i The Voice Kids?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najmilsi. Sorki, ze z takim opóźnieniem. Świąteczne szaleństwo porwało mnie całkiem, nie było kiedy usiąść z telefonem na spokojnie (to chyba dobrze akurat) i skleić parę sensownych słów tu do Was, a bezsensownych nie chciałam sklejać. Mam nadzieję, ze każdy z Was miał piękne i wyjątkowe Święta. Ze najedliście się do syta i celebrowaliście chwile z najbliższymi. Życzę Wam spokoju, życzę zdrówka i jak najwiecej powodów do radości. Dziękuje, ze jesteście, ze wytrwale kibicujecie, ze zawsze mogę na Was liczyć. Muzyczka się robi. To proces, który często wymaga czasu, ale jestem pewna, ze warto. Już niedługo będę mogła podzielić się z Wami nowymi dźwiękami, bardzo nie mogę się tego doczekać. Ściskam Was poświątecznie i przedsylwestrowo. Nowy Rok przywitam pojutrze w Warszawie, serecznie Was zapraszam na Plac Bankowy lub przed ekrany telewizorów- gramy w @tvn.pl ❤️ całuję gorąco.

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.