News

Natalia Szroeder na Eurowizji 2019? Trwają pierwsze rozmowy

Natalia Szroeder na Eurowizji 2019? Trwają pierwsze rozmowy

materiały własne/Damian Michałowski

Kto z Polski pojedzie na Eurowizję 2019? To pytanie zadaje sobie większość fanów tego konkursu muzycznego.

Apetyt na polski triumf w eurowizyjnych zmaganiach podsyciła wygrana Roksany Węgiel. Przypomnijmy, że 13-letnia Roksana zwyciężyła 25 listopada 2018 roku podczas finału konkursu Eurowizja Junior 2018 w Mińsku na Białorusi.

Polka zwycięża Eurowizję! >>

Polka zdeklasowała konkurencję chwytliwą piosenką Anyone I Want To Be, który – jak się później okazało – mógł zamiast do Roxie trafić m.in. do… Rity Ory.

Twórca ANYONE I WANT TO BE zdradza do kogo miał trafić ten hit >>

Eurowizja 2019 odbędzie się w Izraelu – tegoroczną edycję wygrała piosenkarka Netta, która pochodzi właśnie stamtąd. Według regulaminu kolejnym gospodarzem Eurowizji staje się automatycznie kraj zwycięzcy.

Media donoszą, że reprezentantką Polski podczas Eurowizji 2019 ma zostać Natalia Szroeder. Podobno jej partner, raper Quebonafide, chce pomóc ukochanej dostać się do konkursu.

Natalia mówi, że jej udział zależy od piosenki i budżetu jaki dostałaby od TVP. Quebonafide pomaga jej teraz ściągnąć dobrych producentów i muzyków, którzy stworzą ciekawy kawałek. Jeśli piosenka spodoba się w TVP Natalia jest gotowa być naszą kandydatką — mówi osoba z otoczenia wokalistki.

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel nie została wybrana do Eurowizji Junior drogą preselekcji – wytypował ją prezes TVP, Jacek Kurski. Podobno z „dorosłym” konkursem Eurowizji będzie tak samo, a prezesowi zależy na dobrym nazwisku – liczy na sukces na miarę Roksany Węgiel.

Eurowizja Junior 2019 w Polsce >>

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy

Eurowizja 2019 odbędzie się w Tel Avivie w Izraelu. Półfinały zaplanowano na 14 i 16 maja 2019 roku, a finał zostanie zorganizowany 18 maja 2019 roku.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj